Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

Якщо між сторонами відповідного договору виникає спірне питання, сторони мають вжити усіх заходів, які застосовуються для врегулювання спірного питання, шляхом ініціювання проведення між сторонами переговорів щодо спірного питання, запропонувати можливі способи його вирішення. Під час проведення переговорів сторони мають спільно визначити найбільш прийнятне рішення для врегулювання спірного питання.

У разі недосягнення між Постачальником і Споживачем згоди шляхом переговорів, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору до Регулятора або його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України. Врегулювання спорів Регулятором або його територіальними підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку.

Ваші пропозиції, заяви, скарги, претензії, а також повідомлення про загрозу електробезпеці можна подавати:
Бородін Сергій Федорович
директор

ТОВ “ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ”
м. Лубни, вул. Л. Толстого, 87

+380504883007

lubnyhaz.trading@gmail.com

8:00 до 17:00 з пн. – пт., (cб. – нд. – вихідні)
12:00 по 13:00 – обідня перерва

Спірні питання між споживачем і постачальником щодо постачання електричної енергії, оплати послуг постачальника, відшкодування збитків тощо вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди – у судовому порядку.

Ще однією можливістю досудового розгляду спору для Споживача є звернення зі скаргою до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Порядок розгляду таких скарг передбачено ст.21 ЗУ “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.

 

Всі категорії споживачів мають права та обов’язки, що передбаченні чинним законодавством України.