Газопостачання

ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ” – традиційний постачальник природного газу у Лубнах, Пирятині, Оржиці та Гребінці. Запрошуємо приєднатися до постачання компанії. Якісний сервіс – наш пріоритетний напрямок, зверніться до нас та ми запропонуємо вам вигідні умови співробітництва.

<center>Перевага №1 <br />
<br />
Надійність та своєчасна допомога у вирішенні питань </center>
Перевага №1

Надійність та своєчасна допомога у вирішенні питань
<center>Перевага №2<br />
<br />
Можливість оплати без комісії </center>
Перевага №2

Можливість оплати без комісії

Стати нашим клієнтом

Просто залиште заявку, наші фахівці
зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі

  Тарифи на газ

  До уваги споживачів природно газу!

  Ціна на природний газ для побутових споживачів

  Тариф «Місячний»

  Ціна газу — 12,49 грн/м3

  Початок дії – з 01.08.2021

  (Ціна природного газу зазначається без урахування тарифу
  на послуги розподілу природного газу АТ “Лубнигаз”,
  який буде оплачуватися окремою квитанцією)

   Обсяг постачання природного газу визначається відповідно до даних Оператора ГРМ.

  Для переходу на тариф «Місячний» необхідно надати постачальнику заяву-приєднання.

  Інформація щодо цін реалізації/постачання природного газу

  ТОВ “ТД  ”  Лубнигаз”  з 01 жовтня 2021 року

  Промислові та комунально-побутові споживач – 13663,90 грн.

  Установи та організації що фінансуються з державного та місцевого бюджетів – 33440,00 грн.

  Релігійні організації – 9990,00грн.

  Інформаційний розділ

  Тарифи за минулі місяці та іншу корисну інформацію ви можете знайти в інформаційному розділі.

  Тарифи, корисні посилання, правила, угоди, зразки договорів,
  роз’яснення, звітність та багато іншого.

  Поширені запитання

  Як вірно сплачувати за газ?

  Згідно Договору про надання населенню послуг з газопостачання розрахунковим періодом є календарний місяць. Платежі за надані послуги з газопостачання проводяться за розрахунковими книжками щомісячно, але не пізніше 1 числа місяця, що настає за розрахунковим. У абонентські книжки слід вписувати лише достовірні дані.

  Пам’ятайте, що субсидія або пільга надається помісячно. Буде великою помилкою, якщо показники лічильника із обсягом використаного газу за декілька місяців Ви покажете в одній квитанції. Якщо Ви вкажете використання газу за декілька місяців в одній квитанції, то субсидія або пільга будуть призначені не більше, ніж Вам належить за нормою на місяць. В тому місяці, де Вами не будуть показані обсяги використаного газу, нарахування субсидій чи пільг проводиться не буде.

  У зв’язку із нестабільною ситуацією на ринку газу, ТОВ “ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ” звертає увагу на своєчасні терміни розрахунків за блакитне паливо.

  Якщо споживач не оплатив надані послуги із газопостачання протягом 10 днів після строку, зазначеного в договорі чи платіжному документі, а газопостачальне підприємство протягом наступних п’яти днів не отримало повідомлення про оплату, споживачеві надсилається письмове попередження про припинення газопостачання.

  Інформація для побутових споживачів природного газу щодо “рекомендованого платежу”

  У зв’язку із численними зверненнями побутових споживачів природного газу щодо зазначення деякими постачальниками природного газу в платіжних документах та в особистих кабінетах в мережі Інтернет інформації про “рекомендований платіж” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу на наступні аспекти:

  • “рекомендований платіж” не є обов’язковим платежем та не може бути відображений як заборгованість за спожитий природний газ;
  • несплата “рекомендованого платежу” не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу на об’єктах побутових споживачів;
  •  з метою уникнення спірних ситуацій щодо обсягу спожитого природного газу побутовим споживачам необхідно передавати дані про фактичне споживання через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо.

  Крім того, НКРЕКП звернулась до ліцензіатів з постачання природного газу із зауваженнями щодо “рекомендованого платежу” (лист від 26.12.2017 № 13293/16.3.2/7-17), із змістом якого можна ознайомитись тут.

  Чому потрібно повідомляти показники лічильника?

  Щомісячне зняття показників лічильника – умова, обов’язкова для правильного нарахування обсягів фактичного використання природного газу, субсидій та пільг.

  Показники лічильника приймаються з 01 по 05 число за попередній місяць, за телефоном: 6-25-57 або 050-305-71-83 (абонентський відділ “Лубнигаз”). Також обов’язком абонента забезпечити доступ контролерів до осель для зняття показників лічильника.

  У разі зміни ціни за природний газ та відсутності показників лічильника – облік газу та нарахування за спожитий газ буде здійснюватись по новій ціні.

  Реквізити для оплати

  ТОВ “ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ”
  м. Лубни, вул. Л. Толстого, 87

  ЄДРПОУ: 43173310

  Рахунок: №26002924870736
  Банк: АБ “УКРГАЗБАНК”
  МФО: 320478

  IBAN: UA343204780000026002924870736