Наша
компанія

Від імені ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ” вітаємо Вас та висловлюємо свою повагу та вдячність за вибір нашої компанії. Сьогодні, ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ” – традиційно найбільший постачальник природного газу на території Лубен, Пирятину, Гребінки та Оржиці. ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ” – стабільний та перевірений часом постачальник, який має довгострокові відносини зі своїми споживачами.

ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ” пропонує договірні умови, з індивідуальним підходом до кожного споживача. Також наші спеціалісти, що мають значний досвід роботи в газовому комплексі України, проведуть для Вас професійну консультацію з метою оптимізації послуг і узгодження всіх питань.

Однією з переваг співробітництва з нашим Товариством є налагоджена співпраця з АТ «Лубнигаз», АТ «Укртрансгаз», НАК «Нафтогаз України».

Відповідно до вимог чинного законодавства України ПАТ «Лубнигаз» забезпечило відокремлення та незалежність ліцензійної діяльності з газопостачання шляхом створення ТОВ “ТД” ЛУБНИГАЗ”, яке в установленому законом порядку отримало ліценцію на цей вид діяльності.

Наші
переваги

Наші клієнти мають можливість сплачувати без комісії за постачання газу та пов’язані послуги Можливість оплати без комісії
Наші клієнти мають можливість сплачувати без комісії за постачання газу та пов’язані послуги
Наша компанія забезпечує живе спілкування в абонзалах на території Лубен, Пирятину, Гребінки та Оржиці. Абонзали у 4 районах Лубенщини
Наша компанія забезпечує живе спілкування в абонзалах на території Лубен, Пирятину, Гребінки та Оржиці.
Наша компанія – традиційний постачальник Лубенщини, який тривалий час стабільно та надійно постачає газ побутовим та комерційним споживачам.  Надійність
Наша компанія – традиційний постачальник Лубенщини, який тривалий час стабільно та надійно постачає газ побутовим та комерційним споживачам.