Річна фінансова звітність за 2021 рік

Правильне користування газовими приладами, запорука тепла, комфорту та безпеки. Перед тим, як розпочати користуватися газовим устаткуванням слід провітрити приміщення. Категорично забороняється зачиняти решітки вентиляційних каналів. При користуванні газовими приладами кватирки або фрамуги вікон повинні бути відчинені. Двері в приміщення, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід, повинні мати в нижній частині щілину або круглі отвори для притоку свіжого повітря.

Кожний раз перед вмиканням газових приладів, підключених до димоходу, перевіряйте наявність тяги. Користуватися газом при відсутності тяги і несправних (засмічених) димових та вентиляційних каналів смертельно небезпечно. Чадний газ – дуже отруйний продукт горіння, без запаху. Періодично очищайте від листя, сміття та битої цегли «кишеню» димоходу. У зимовий період, збивайте бурульки із димовідвідних труб.

 

Пам’ятайте ! При сирій та вітряній погоді тяга в димоході погіршується або створюється зворотна тяга. Якщо тяга погана, відсутня або зворотна – категорично забороняється користуватися приладами з відводом продуктів спалювання в димохід.

Стежте за роботою газових приладів і обов’язково їх вимикайте(газові плити та газові водонагрівачі) перш ніж виходити з квартири. Не допускайте до користування газовими приладами і газобалонними установками дітей дошкільного віку, а також осіб, які не пройшли інструктажу і не знають правил користування газовим устаткуванням. Детально вивчайте інструкцію про експлуатацію газового устаткування.

Баланс2021
Звіт_про_фінансові_результати2021
Звiт_про_ рух_грошових_коштiв2021
Звіт_про_власний_капітал2021
Примітки_до_річної_звітності2021