Головою НКРЕКП обрано Оксану Кривенко

Відсьогодня повністю завершено процес формування складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)

Сьогодні, 6 червня, відбулося засідання НКРЕКП, на якому головою комісії обрано Оксану Кривенко. Як повідомляє прес-служба відомства: «вона стала першою в історії жінкою на чолі українського регулятора». 

У засіданні брали участь всі члени НКРЕКП. Раніше, за результатами відкритого конкурсного відбору, президент України Петро Порошенко указами від 29 травня 2018 року № 150-154 / 2018 призначив Олену Антонову, Дмитра Коваленка, Оксана Кривенко, Євгенія Магльованного і Олександра Формагея членами НКРЕКП.  

Олена Антонова близько 20 років пропрацювала в сфері електроенергетики, в проектах технічної допомоги в сфері регулювання природних монополій та суміжних ринків. Останнім часом працювала над питаннями адаптації українського законодавства в сфері електроенергетики з директивами Європейського Союзу. Довгий час працювала в групі компаній AES Україна, а згодом - в ДТЕК.  

Дмитро Коваленко має 20 років досвіду роботи в енергетичній галузі, в т.ч. 17 років в НКРЕКП. До призначення членом регулятора працював начальником департаменту структурного підрозділу державного підприємства Укренерго. 

Оксана Кривенко працює в енергетичній галузі більше 17 років. Пройшла шлях від спеціаліста до заступника директора департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП.  

Євген Магльованній більше 18 років працює в державних органах контролю і регулювання комунальної сфери. Посада на попередньому місці роботи - директор департаменту технічного регулювання енергоефективності в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.  

Олександр Формагей більше 10 років пропрацював у сфері правового забезпечення діяльності енергетичних підприємств (виробників електричної енергії та послуг з постачання тепла і гарячої води) на керівних посадах в Центренерго і Укргідроенерго.